Sieć Moya z dwoma nowymi stacjami

wnp.pl 16 grudnia 2014 09:57

Większość ekspertów ocenia, że na polskim rynku sieć stacji paliw musi liczyć co najmniej 100 placówek, żeby można ją było uznać za pełnoprawną sieć ogólnopolską. Zarządzanej przez firmę Anwim sieci Moya brakuje do tej granicy już tylko jednej stacji.

Działalność rozpoczęły właśnie dwie kolejne stacje Moya - w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w Płusach k. Księżpola (woj. lubelskie). Dzięki temu łączna liczba placówek działających w ramach tej sieci wzrosła do 99 obiektów. Z tego jedynie cztery stacje są własnością firmy Anwim, choć docelowo spółka planuje, że nawet jedna piąta stacji Moya będzie jej własnością. Na razie zdecydowana większość działa w formuje partnerskiej.

 

Obie nowe stacje posiadają w ofercie uszlachetniony olej napędowy Moya Power oraz prowadzą koncept gastronomiczny Caffe Moya.

Stacja w Ostrowcu należy do firmy Rozwadowski. Jest to nowo wybudowana stacja miejska, zlokalizowana w pobliżu zjazdu z drogi krajowej nr 9 i drogi wojewódzkiej nr 754. Oferta stacji została wzbogacona o myjnię ręczną.

Z kolei obiekt w Płusach należy do firmy PK Tank i położony jest przy drodze wojewódzkiej nr 835, na odcinku pomiędzy Tarnogrodem i Biłgorajem.

Co najmniej kilka kolejnych stacji ma już podpisane umowy z siecią Moya i jest w trakcie budowy lub dostosowywania stacji do standardów sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    14,83

  • Min

    9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane