PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Organic Farma Zdrowia promuje nowy magazyn kulinarny

Autor: pr 17 lipca 2015 09:41

Sieć Organic Farma Zdrowia promuje nowy magazyn kulinarny Organic Farma Zdrowia współpracuje przy wprowadzeniu na rynek nowego magazynu, fot. OFZ

Pilotażowy magazyn „Jamie” 17 lipca br. pojawi się w sklepach Organic Farma Zdrowia S.A. na terenie całego kraju. Magazyn będzie dostępny bezpłatnie wyłącznie w sieci sklepów Organic Farma Zdrowia po dokonaniu zakupów za minimum 60 zł.

Jamie Oliver – mistrz kulinarny o bezpretensjonalnej osobowości i receptach na doskonałą kuchnię, zdobył serca smakoszy na całym świecie. Teraz również w Polsce na 100 stronach magazynu czytelnicy znajdą przepisy wykreowane na podstawie kuchni z całego świata, z uwzględnieniem naturalnych, sezonowych i dostępnych w polskich sklepach składników.

Redaktor naczelną „Jamie” jest Anna Gromnicka, a za współpracę z reklamodawcami odpowiada Biuro Reklamy wydawnictwa Marquard Media. W szerokiej sprzedaży magazyn będzie dostępny od września, nakład pilotażowego wydania to 10 000, a planowany nakład kolejnych to 30 000 egzemplarzy.

- Współpraca z wydawnictwem Marquard Media Polska przy wprowadzeniu nowego magazynu kulinarnego na polski rynek, kreowanego przez wybitną postać w świecie kulinarnym – człowieka, który kieruje się podobną misją do naszej firmy tj. promocja naturalnych produktów – została od razu przyjęta przez nas z entuzjazmem – mówi Sławomir Chłoń, prezes zarządu Organic Farma Zdrowia S.A.

Magazyn „Jamie” (dwumiesięcznik) dotychczas wydawany, poza Wielką Brytanią, w 12 krajach świata, a dostępny w 45 krajach przyciąga zainteresowanie zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Pilotażowe wydanie będzie dostępne w sieci sklepów Organic Farma Zdrowia (w tym w sklepach Organic Farma Zdrowia, Tradycyjne Jadło, Organic Zielone Oko i Wega) na terenie całego kraju oraz przez sklep online www.organic24.pl . kolejny numer będzie dostępny w najlepszych punktach sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane