Sieć pasaży handlowych Shopin w rękach nowych właścicieli

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2016 14:53

Z początkiem b.r. Tower Investments S.A. odkupiła od Grupy Budner prawa do marki SHOPIN, jednocześnie kontynuując wcześniejsza politykę rozbudowywania sieci pasaży handlowych w Polsce.

- Po udanych otwarciach obiektów w Łodzi, Garwolinie i Płocku będziemy kontynuować ekspansję parków handlowych z logo Shopin. Jesteśmy w trakcie przejmowania nieruchomości pod kolejne obiekty. Od 2017 roku będziemy otwierać 2-3 parki rocznie. Mimo silnej konkurencji na tym rynku, widzimy wciąż potencjał do rozwoju sieci. Zamierzamy jednak skoncentrować się na lokalizacjach, które gwarantują nam przewagę nad konkurencją. Chodzi głównie o łączenie projektów deweloperskich dla sieci spożywczych i inwestycji portfelowych. Wówczas operator spożywczy staje się właścicielem swojego lokalu lub wolnostojącego obiektu, co znakomicie polepsza naszą pozycję w negocjacjach z pozostałymi najemcami – informuje Bartosz Kazimierczuk, prezes zarządu Tower Investments S.A.

Filozofia marki Shopin opiera się na założeniu, że główny podmiot parku handlowego czyli operator spożywczy powinien być właścicielem, a nie najemcą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane