PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Piotr i Paweł liczy na 2,5 mld zł przychodów

www.portalspozywczy.pl 29 października 2014 13:11

W ciągu trzech miesięcy otworzymy pierwsze trzy supermarkety w Krakowie. Jest to dla nas duże wyzwanie, mamy nadzieje, że mieszkańcy tego miasta dobrze przyjmą nasz debiut na krakowskim rynku - mówił podczas VII FRSiH Maciej Stoiński, wiceprezes zarządu Piotr i Paweł.

Mamy ambitne plany jeśli chodzi o rozwój supermarketów. Obecnie posiadamy w sieci 107 supermarketów, w przyszłym roku planujemy co najmniej 30 nowych otworzyć. Są to ambitne plany, bo możliwości jest coraz mniej, rynek jest spenetrowany, jednak wierzymy, że ten cel uda się nam zrealizować - mówił podczas VII FRSiH Maciej Stoiński, wiceprezes zarządu Piotr i Paweł.

Gross otwarć będą stanowić sklepy własne. - Jednak cały czas uczymy się franczyzy. Myślę, że 10 z 30 nowych sklepów, które powstaną w tym roku, to będą punkty franczyzowe - dodał wiceprezes.

Grupa zamierza się skupić na formacie, w którym działała dotąd, czyli na supermarketach o powierzchni w przedziale ok. 700-1200 mkw.

Jak plany wpłyną na wyniki spółki?

- Ten rok zakończymy z ok. 2,1 mld obrotów, na kolejny rok szacujemy przychody na poziomie 2,5 mld zł - zapewnia Maciej Stoiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane