Sieć restauracji 7th Street sukcesywnie otwiera kolejne lokale

www.portalspozywczy.pl 14 marca 2013 13:07

- Po udanych pierwszych dwóch miesiącach 2013 roku zakończonych otwarciem restauracji w Warszawie oraz Poznaniu przygotujemy się do kolejnych otwarć - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Łukasz Błażejewski, właściciel sieci restauracji 7th Street.

Jak potwierdza, kolejne, zaplanowane na 3 kwietnia otwarcie odbędzie się w Pruszkowie. - Dodatkowo przygotowujemy się jeszcze do otwarcia kolejnych lokali m.in. dwóch w Warszawie, jednego przy drodze krajowej nr 8, czyli trasie katowickiej, przy powstającej stacji benzynowej oraz w nowo powstającej Galerii Zabrze na Śląsku. Łączna powierzchnia projektowanych restauracji to ponad 800 mkw. - mówi Łukasz Błażejewski.

Jak dowiedział się portalspozywczy, sieć 7th Street poszukuje lokalizacji dla restauracji w kolejnych sześciu miastach.

- Konsekwentnie realizujemy swój plan zakończenia tego roku minimum 15 funkcjonującymi restauracjami - dodaje właściciel sieci.

7 Street - Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy, która pozwala już przy wkładzie własnym od ok. 80 tys. zł otworzyć gotowy lokal z pełnym wyposażeniem. Lokale można uruchomić w formie baru samoobsługowego (7th Street -Grill & Bar), z daniami serwowanymi w jednorazowych opakowaniach, lub restauracji z pełną obsługą kelnerską i zastawą stołową (restauracja 7th Street - Grill & Bar).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane