Sieć sklepów Tchibo celuje w miasta powyżej 200 tys. mieszkańców

Property News 11 kwietnia 2013 14:02

Sieć sklepów Tchibo celuje w miasta powyżej 200 tys. mieszkańców

Jak dowiedział się Propertynews.pl, Tchibo otworzy w tym roku kilka nowych sklepów w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców. Rozwój ma też dotyczyć zmiany wystroju i przebudowy istniejących punktów.

Jak tłumaczy Szymon Dąbrowski, dyrektor sklepów Tchibo Warszawa, w miastach z liczbą powyżej 200 tys. mieszkańców spółka widzi duży potencjał wynikający z siły nabywczej i relatywnie niskiej reprezentacji placówek z tym logo. - Naszym celem jest rozważna ekspansja sieci sklepów Tchibo - dodaje.

Tchibo ma obecnie 50 sklepów własnych i 3 outletowe. Do sieci dołączy w czerwcu nowy sklep w Warszawie.

Jak informuje przedstawiciel firmy, rozwój dotyczyć ma nie tylko zwiększenia liczby placówek, ale też zmiany ich wystroju i przebudowy pod kątem funkcjonalności i potrzeb klientów. Właściciele planują też ściślejsze powiązanie dwóch kanałów sprzedażowych: sklepów stacjonarnych ze sklepem internetowym Tchibo.pl.

Oryginalna koncepcja biznesowa brandu, polegająca na łączeniu sprzedaży produktów kawowych z kolekcjami towarów użytkowych przynosi dobre efekty. - Co roku wprowadzamy do sprzedaży ok. 2000 tzw. produktów użytkowych - mówi Szymon Dąbrowski. - W tym roku będziemy mieli dużo nowości: nowe modele maszyn Cafissimo, kawy ziarniste Tchibo Privat Kaffee z certyfikatem Rainforest Alliance Certified. Zwiększamy też ofertę tzw. zrównoważonych produktów, np. wykonanych z bawełny ekologicznej czy posiadających uznane na świecie certyfikaty, takie jak np. FAIRTRADE - tłumaczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • agata 2015-03-22 13:22:05

    Dokładnie, czekamy na sklep w Lublinie !!!

  • Grażyna 2015-03-01 16:23:15

    Tylko lubelszczyzna nie ma sklepu Tchibo. W czym Tarnów jest lepszy od Lublina? Czyżby miał więcej mieszkańców? Odwiedzam sklepy Tchibo w innych miastach bo u nas nie ma. Lublin jest miastem w Polsce. Może z wielkiej Warszawy tego nie widać. Zawiedziona niedoszła klientka.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane