PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Sieć sklepów z obuwiem wdraża system ERP Navireo

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2015 11:29

Alfa-San – właściciel hurtowni, sieci sklepów oraz sklepu internetowego z obuwiem, odzieżą i dodatkami – wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. Zastosowane narzędzie usprawniło komunikację i zarządzanie sprzedażą w sieci oraz umożliwiło realizowanie rozbudowanej polityki cenowej.

System uporządkował i zorganizował sprzedaż obuwia oraz akcesoriów do wielu odbiorców w różnych częściach regionu i kraju. W wygodny sposób obsługuje całą gamę dokumentów handlowych, takich jak faktury sprzedaży, korekty sprzedaży, paragony czy zwroty detaliczne – mówi Bogdan Pokrywka, właściciel Alfa-San.

Dotychczas wykorzystywany przez Alfa-San program do sprzedaży nie spełniał wymagań szybko rozwijającego się przedsiębiorstwa handlowego. Firma potrzebowała nowoczesnego i zintegrowanego narzędzia, które zapewniałoby dostęp online do 5 sklepów stacjonarnych, sklepu internetowego oraz serwisu aukcyjnego Allegro, wraz z możliwością kontroli i zarządzania wszystkimi stanami magazynowymi.

Wdrożenie Navireo w Alfa-San zrealizowała firma Uniservice Witold Domański. W przyszłości planowana jest rozbudowa systemu o rozwiązania obsługi sprzedaży mobilnej.

Firma Handlowa Alfa-San z siedzibą w Leżajsku powstała w 1994 roku. Początkowo zajmowała się handlem hurtowym. W 1999 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu rozpoczęła sprzedaż detaliczną. Rozwój firmy wiązał się z otwarciem czterech kolejnych sklepów w Leżajsku i okolicy, a także sklepu internetowego alfasan.pl oraz rozpoczęciem sprzedaży w serwisie aukcyjnym Allegro. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • artmetic ekonsulting 2015-09-05 23:30:53

  Aplikacje ERP i CRM dla firm - desktopowe oraz mobilne:

  artmetic.pl

 • crm kraków 2015-09-02 09:55:21

  Na podstawie jakich danych wyciągnięto wniosek o usprawnieniu sprzedaży? Dlaczego na poważnym portalu znajdują się informację o usprawnieniu sprzedaży? Znacznie chętnie zobaczyłbym jakieś dane cyfrowe.

  Dedykowane aplikacje CRM ERP

  kamee.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane