PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Tesco będzie modernizować i rozbudowywać swoje centra handlowe

Autor: propertynews.pl 6 października 2011 09:54

- Mamy wiele ciekawych lokalizacji. Nie musimy szukać działek z potencjałem i budować od nowa. Dlatego wybraliśmy drogę odświeżania i powiększania obiektów już istniejących - zapowiedział podczas IV Forum Rynku Spożywczego i Handlu, Czesław Grzesiak, wiceprezes Tesco Polska.

- Mamy przygotowany projekt obiektów, które będą dostosowane do potrzeb danej lokalizacji - dodaje Czesław Grzesiak. Przykładami centrów, które w najbliższym czasie chce realizować brytyjski detalista jest chociażby działająca Galeria Gocław w Warszawie.

Trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy na warszawskim Ursynowie. - Projekt przy Al. Komisji Edukacji Narodowej całkowicie zmieni obraz handlu w tej części miasta. Plan zagospodarowania przestrzennego został już ustalony. Mam nadzieję, że ostatnie pozwolenia uzyskamy w najbliższym czasie. W przyszłości to będzie zupełnie inny obiekt. Duże i znaczące centrum handlowe w Warszawie - podsumował Grzesiak.

Centrum handlowe, które powstanie w Al. KEN, będzie miało prawie 60 tys. mkw. Jego częścią będzie duży hipermarket Tesco Extra.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane