PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Żabka wprowadza płatność kartą za rachunki

Autor: dlahandlu.pl 1 czerwca 2011 10:05

Od 1 czerwca br. klienci blisko 2,5 tys. sklepów Żabka oraz Freshmarket mogą opłacać rachunki za pomocą kart płatniczych w ramach usługi "Drobne rachunki". To pierwsze tego typu wdrożenie na tak dużą skalę w Polsce.

- Według danych NBP za rok 2010, w Polsce funkcjonowało 32 mln kart płatniczych wydanych przez polskie banki. Nowa usługa jest więc odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Obecnie z możliwości opłaty rachunków w sieci Żabka oraz Freshmarket korzysta ponad 800 tys. Polaków, jesteśmy przekonani, że dzięki możliwości opłacania rachunków kartami płatniczymi, będzie ich znacznie więcej - mówi Artur Szymoniak, dyrektor rozwoju usług w firmie Żabka Polska S.A.

Aby zrealizować płatności swoich rachunków kartą, wystarczy zarejestrować się w sklepie Żabka lub Freshmarket i skorzystać z usługi "Drobne rachunki". Obecnie usługa jest dostępna dla posiadaczy kart sygnowanych logo MasterCard lub Maestro (debetową lub kredytową). Firma Żabka Polska zapowiada jednak rozwój usługi także na karty Visa.
Dodatkowo, w ramach akcji promocyjnej każdy klient, który zapłaci za swoje rachunki kartą MasterCard lub Maestro w dniach od 1 do 30 czerwca br. nie zapłaci żadnej prowizji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    6,40

  • Min

    3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane