PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieci handlowe włączą się w akcję WOŚP

Autor: dlahandlu.pl 8 stycznia 2011 19:20

Większość sieci handlowych będzie brała udział w zbieraniu datków na rzecz WOŚP, wystawiając puszki w sklepach, ale także bezpośrednio przekazując środki na konto fundacji i biorąc udział w licytacjach.

W ponad 2300. sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket 9 stycznia będą zbierane pieniądze w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja chce pomóc w leczeniu dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
-  W każdym sklepie będzie można wesprzeć akcję i wrzucić dowolną kwotę do specjalnie oznakowanych puszek, jesteśmy zdeterminowani i liczymy że również w tym roku uda się nam zebrać jak najwięcej - mówi Jacek Spychała, manager ds. Public Relations Żabka Polska.

3 stycznia, czyli na tydzień przed XIX finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ponad 400 sklepach sieci Lidl na terenie całej Polski ruszyła zbiórki. W poprzedniej edycji WOŚP na konto fundacji Jurka Owsiaka wpłynęło około 600 tysięcy zł pochodzących z ustawionych przy kasach skarbon.
Zarząd Lidla przekazał dodatkowe środki pieniężne do kwoty 1,1 mln zł. Organizacja zbiórki to przedsięwzięcie angażujące centra dystrybucyjne i ponad 400 supermarketów w całej Polsce. Kasjerzy, z najbardziej efektywnych sklepów Lidla, pojawią się wraz z przedstawicielami zarządu firmy w studio TVP2, reprezentując firmę i ogłaszając wynik zbiórki.

Zbiórka w sklepach Lidl zakończy się 9 stycznia o godzinie 18.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane