Sieci handlowe zbyt rosną w siłę

www.portalspozywczy.pl 10 września 2014 21:10

Polska ma zbyt liberalna gospodarkę względem sieci handlowych, które nazbyt rosną w siłę. Trzeba sobie odpowiedzieć, czy to jest bezpieczne - mówi w rozmowie z serwisem portalspożywczy.pl Romuald Bargieł, prezes OSM Piaski.

Sieci bardzo ostro walczą o warunki dla siebie. - Cały czas rośnie ich udział w rynku. Patrząc tylko na segment mleczarski, to sieci obsługują 60-70 proc. tego rynku- mówi Romuald Bargieł.
W jego opinii, najgorsze jest to, że sieci nie są polskie. - Główne sieci handlowe działające na polskim rynku nie są polskie. Obawiam się, że jest już za późno, aby to zmienić - zaznacza prezes OSM Piaski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • xxx 2014-09-12 23:47:15

  Wszystko to jest wina Tuska i jego świty. Sprzedał co się da i ucieka do PE. A my gamonia będziemy utrzymywać do końca życia. Emerytura 85 tysięcy zł. SIC

 • Zanipokojony Warszawiak 2014-09-12 08:48:30

  Przemyślenia Pana Prezesa do niczego nie prowadzą,Pani Prezydent Warszawy właśnie sprzedała KINO FEMINA właścicielowi BIEDRONKI,nie pomyślała o tym iż w okolicy jest już spora ilość sklepów Biedronka :1.Aleja Solidarności,2ul.Dzika,3.ul.Żelazna,4.ul.Grzybowska,5.Al.Jerozolimskie i jeszcze jedna potrzebna w KINIE FEMINA.

  Ta sieć powinna nazywać się STONKA,a nie Biedronka.Ciekawe czy Pani Prezydent Warszawy sama robi zakupy w tej STONCE ?

 • mario 2014-09-11 16:59:48

  Panie prezesie nie jest za późno, można odbudować cały handel i producentów, tylko trzeba chcieć i trzeba postawić "mur zaporowy" dla obcego kapitału. Trzeba szukać rozwiązań jak, nie czy, tą ekspansję wyhamować bo w przeciwnym wypadku będziemy tylko najemnikami we własnym kraju. Decydenci na wszystkich szczeblach powinni to w końcu zrozumieć. Pisanie o faktach nie ma sensu, bo wszyscy to widzą i wiedzą, należy zacząć myśleć oraz pisać jak to zatrzymać aby całkowicie nie poddać się okupacji ekonomicznej. Decydenci opamiętajcie się, prowadzicie poprzez swoje decyzje do eliminacji Polskich przedsiębiorców, małych średnich i dużych.!!! Co zostanie Polakom jak tak dalej będziecie robili - niewolnicza praca u siebie lub w innych krajach za trochę lepsze pieniądze. A co za tym idzie, ubóstwo zamiast lepszego bytu dla wszystkich.!!! Nie o taką Polskę walczono, czy zapomniano też o 21 postulatach. Dużo więcej ciśnie się na usta, ale myślę że z tych kilku słów wiele wynika, tylko czy to ktoś usłysz i wyciągnie z tego wnioski. Pan prezes obawia się że jest już za późno aby to zmienić. Ja uważam że nie tylko trzeba chcieć, wszyscy decydenci gdyby chciało im się chcieć mogliby to zmienić i odmienić.!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,36

 • Min

  6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane