Sieci szukają produktów ekologicznych i bezglutenowych

www.portalspozywczy.pl 14 kwietnia 2015 16:46

Widzimy, że sieci handlowe szukają przede wszystkim produktów ekologicznych i bezglutenowych - powiedziała Agnieszka Szpaderska, menadżer Targów WorldFood Warszaw.

Na targach WorldFood Warszaw 2015 jest obecnych sześć dużych sieci handlowych działających w Polsce, m.in Auchan, Carrefour czy Topaz. - Organizujemy spotkania sieci z potencjalnymi dostawcami - wystawcami na tegorocznej edycji targów. Z rozmów z przedstawicielami sieci wynika jednoznacznie, że chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumentów, detaliści szukają produktów ekologicznych. Dużym zainteresowaniem z ich strony cieszą się również produkty bezglutenowe - mówi Agnieszka Szpaderska.

Na tegorocznej targów WorldFood Warszaw bardzo mocno jest reprezentowany ukraiński sektor spożywczy. - Mamy bardzo dużo firm ukraińskich, natomiast swój udział w imprezie wycofały przedsiębiorstwa rosyjskie. Oficjalnie podawanym powodem jest zmiana strategii sprzedażowo-marketingowej.  Jest tylko jedna firma z Rosji - mówi menadżer Targów WorldFood Warszaw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,25

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane