Siemens Finance dołączył do e-Izby

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2017 09:24

W strukturach Izby Gospodarki Elektronicznej zrzeszonych jest obecnie blisko 200 podmiotów reprezentujących różne sektory cyfrowej gospodarki. Do e-Izby dołączył właśnie kolejny podmiot- Siemens Finance.

Od wielu lat ważną częścią strategii grupy Siemens jest digitalizacja usług i dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań. Siemens Finance w ciągu ostatniego roku stworzył na potrzeby małych i średnich przedsiębiorców usługę leasingu on-line, która zwiększa dostępność finansowania i skraca czas realizacji wniosku.

- Chcemy wspierać rozwój polskiego biznesu oraz oferować dynamicznie działającej branży e-commerce wygodne płatności w kanale B2B. Wierzymy, że cyfrowe rozwiązania są przyszłością, a wspólne działania legislacyjne i inwestycyjne, koordynowane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, pomogą stworzyć korzystne otoczenie dla e-biznesu. Przystąpienie do grona członków e-Izby jest wyrazem naszego zaangażowania w zmiany w sektorze usług finansowych oraz przekonania, że działając razem, możemy osiągnąć więcej - informuje Cezary Zbierzchowski, kierownik zespołu E-commerce w Siemens Finance.

Siemens Finance oferuje rozwiązania finansowe dla firm z branży przemysłowej, medycznej, rolniczej oraz dla e-commerce. Od ponad 17 lat pomagamy naszym klientom inwestować w nowe urządzenia i technologie, rozkładają ich koszt w czasie. Poza tradycyjnymi rozwiązaniami, takimi jak leasing czy pożyczka, mamy w swojej ofercie także narzędzie SimplyLease, które pozwala na finansowanie sprzętu IT poprzez prostą aplikację online. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane