Silesia City Center z salonem Medicine

Autor: pr 18 maja 2015 13:11

Silesia City Center poszerza ofertę sklepów z ubraniami i dodatkami. W centrum otwarty został właśnie salon Medicine. Jego pojawienie się jest efektem rekomercjalizacji. Jest to pierwszy sklep marki w Katowicach.

Marka otworzyła  w centrum salon o powierzchni 218 mkw.  Możliwe to było dzięki rekomercjalizacji, która właśnie rozpoczyna się w Silesii.  - To dziś jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek odzieżowych na polskim rynku, która zyskuje coraz większe grono fanów. Jest to także marka, której od Silesii oczekiwali nasi klienci, zwłaszcza spora grupa osób młodych, robiących u nas zakupy. Pojawienie się salonu Medicine uzupełnia więc ciągle rozszerzający się w Silesii segment sklepów sieciowych - mówi Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center. 

 - Sklepy sieciowe to dziś najpopularniejsza część oferty Silesii, która w najbliższych miesiącach będzie się dynamicznie rozwijała o kolejne brandy, w tym kilka unikalnych. Otwarcie salonu Medicine jest dopiero początkiem tych zmian - zapowiada Piotr Gajda.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane