PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Silesia Outlet zyskuje nowych najemców

Autor: pr 5 lipca 2017 09:18

Oferta handlowa Silesia Outlet powiększyła się o dwie marki - Unisono i Venezia. Oba salony zajmą łącznie ponad 260 mkw. Inwestorem centrum jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG, a za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting.

W Silesia Outlet na powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów.  Pierwsze prace budowlane przy inwestycją rozpoczną się jeszcze  tym roku, a otwarcie zaplanowano na rok 2018.

- Poszukujemy atrakcyjnych lokalizacji w dużych, dobrze rozwijających się miastach w Polsce - mówi Zofia Nachiło - Morbiato, dyrektor ds. rozwoju I.O. Venezia -  a  Śląsk to aglomeracja z ogromnym potencjałem zakupowym, region o najwyższym w kraju wskaźniku gęstości zaludnienia, tak duża koncentracja ludności stwarza ogromny potencjalny rynek zbytu dóbr konsumpcyjnych. Umowy w Outlet Gliwice  podpisaliśmy ze względu na dobre warunki i tenant mix,  który zwiększa szanse sukcesu tego centrum  Istotny jest dla nas  także brak innych centrów outletowych w bezpośrednim sąsiedztwie  – dodaje Z.Morbiato.

Poza markami Venezia i Unisono swoje salony w Outlet Silesia  otworzą m.in.:  Vistula i Wólczanka, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lee Cooper, Lee Wrangler, Gee One, Puma, Reebok, Adidas i New Balance, Guess, Umbro i Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone oraz  restauracja Olimp. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane