Simple otworzy 9 nowych sklepów

Property News 16 kwietnia 2015 06:23

W br. chcielibyśmy przyspieszyć z rozwojem marki Simple, zwiększając powierzchnię handlową o minimum 1000 mkw. - mówi w rozmowie z portalem Propertynews.pl Tomasz Malicki, prezes zarzadu Gino Rossi.

Plany rozwoju marki Simple na 2015 r. obejmują zarówno otwarcia nowych sklepów, jak i powiększanie istniejących. - W Polsce zamierzamy w tym roku otworzyć około 9 sklepów oraz zwiększyć powierzchnię 5-6 istniejących już salonów Simple - zapowiada Tomasz Malicki.

6 marca otwarty został pierwszy sklep w formule franczyzowej w centrum handlowym Panorama w Wilnie na Litwie. - W pierwszym półroczu planujemy też otwarcie 1-2 sklepów w Czechach na terenie najlepszych centrów handlowych w tym kraju. To pierwsze kroki jakie marka Simple stawia w kierunku rynków zagranicznych. Interesujące są dla nas, głownie Czechy, Słowacja i właśnie kraje nadbałtyckie: Litwa Łotwa Estonia - mówi Tomasz Malicki.

Na koniec roku sieć salonów Simple w Polsce i za granicą powinna liczyć minimum 66 sklepów. Na koniec ubiegłego roku pod tym szyldem działało 57 salonów.

Najbliższe otwarcia salonów sprzedaży Simple CP planowane są w: Elblągu, Radomiu i Jeleniej Górze. Powiększony zostanie także salon Simple CP w centrum handlowym Wola Park w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane