Simply Market chce mieć 60 sklepów w Polsce

www.portalspozywczy.pl 20 listopada 2015 16:50

Zakończyliśmy wdrożenie nowego konceptu handlowego i planujemy ekspansję. Mamy ambitne plany, aby jak najszybciej podwoić liczbę naszych sklepów - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Cyril Dreesen, prezes sieci Simply Market z Grupy Auchan

- Od kilku lat liczba sklepów Simply Market w Polsce utrzymuje się na poziomie ok. 30 sklepów. Czy jest szansa na przyspieszenie ekspansji?

Zakończyliśmy wdrożenie nowego konceptu handlowego i rzeczywiście obecnie planujemy ekspansję. Mamy ambitne plany, aby jak najszybciej podwoić liczbę naszych sklepów.

W przyszłości chcemy wzmocnić naszą obecność i udział w rynku w aglomeracjach i miejscowościach, w których już jesteśmy obecni. Chcemy stać się poważnym graczem w tych strefach geograficznych.

więcej portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • długoletni pracownik s/m 2016-03-13 11:20:39

    ha ha ha sklepy wyglądają jakby tajfun przez nie przeleciał dziura na dziurze pracownicy masowo się zwalniają po 4 na raz jak we Wrocławiu z kasjerów sprzedawców i magazynierów robicie nagle szarogęszących się kierowników zamiast doświadczonych pracowników zatródnić działy mięsne poniszczyliście kiedyś na hali mięsnej po 10 osób pracowało i szedł rozbiór i się tonami mięsa handlowało a teraz hale rozbioru na magazynki poprzerabiane lub sklepy które miały rozbiór juz są zamknięte i wy o ekspansji śmiechu warte

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane