PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Six Payment rozpowszechnia funkcję płatności zbliżeniowych

Autor: dlahandlu.pl 1 grudnia 2014 11:03

SIX Payment Services rozpowszechnia funkcję płatności zbliżeniowych do infrastruktury płatniczej cCredit używanej przez międzynarodowe sieci sprzedaży.

 

 

W czasie wzmożonych zakupów w okresie przedświątecznym, sprzedawcy mogą korzystać z tej funkcji, aby przyspieszyć płatność w kasie. Nie ma potrzeby wkładania karty do czytnika kart. Wystarczy, że klient zbliży swoją kartę do terminala. Płatności zbliżeniowe z cCredit są więc znacznie szybsze niż transakcje gotówkowe i inne rodzaje płatności kartowych.

W Polsce cCredit został wdrożony ponad 1000 razy, co daje nam trzecie miejsce w Europie jeśli chodzi o popularność tego rozwiązania. Dwa pierwsze należą kolejno do Niemiec i Szwajcarii.

Dzięki międzynarodowej standaryzacji interfejsu kasowego, cCredit może być teraz używany z terminalem płatniczym Yomani XR w 14 krajach Europy. Korzystanie z cCredit umożliwia sprzedawcom oszczędności na kosztach logistyki, aktualizacji oprogramowania kasowego oraz szkoleń personelu. 

Funkcja zbliżeniowa z cCredit jest obsługiwana przez wiodące firmy obsługujące karty kredytowe dla płatności zbliżeniowych: MasterCard PayPass i PayWave od VISA. Umożliwia to klientom realizację szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych w sklepach przy użyciu karty kredytowej. ExpressPay od American Express dołączy do tej listy do końca roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane