PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

SIX Payment Services rozszerza współpracę z PKP Intercity

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 27 czerwca 2013 12:45

SIX Payment Services rozszerza współpracę z PKP Intercity S.A. o nowe usługi. Od stycznia 2013 r. firma obsługuje transakcje dokonywane za pomocą kart płatniczych u konduktorów, w pociągach PKP Intercity. W kwietniu 2013 współpraca została rozszerzona o usługę DCC (Dynamic Currency Conversion) - umożliwiającą posiadaczom kart zagranicznych płatność w ich własnej walucie.

Drużyny konduktorskie PKP Intercity S.A. są wyposażone w podręczne sprzedażowe PDA zintegrowane z pinpadami dostarczonymi przez SIX Payment Services. Dzięki takiemu rozwiązaniu podróżni mogą kupić bilet w pociągu, za pomocą kart Visa, MasterCard, VPay, Maestro, Diners Club, Discover, JCB. Integracja terminali PDA z rozwiązaniami agenta rozliczeniowego jest nowością w polskim systemie transportu publicznego, zapewniającą najwyższe bezpieczeń-stwo i szybkość transakcji.

- Możliwość płatności za bilet kartą na pokładzie pociągu i rozszerzenie rozwiązania o usługę DCC to duże ułatwienie dla naszych klientów - mówi Marcin Celejewski, członek zarządu ds. handlowych PKP Intercity.

Obecnie współpraca jest rozszerzana o kolejne usługi, jak płatności zbliżeniowe. - Już wkrótce wszyscy podróżujący składami PKP Intercity będą mogli płacić zbliżeniowo - czyli jeszcze szybciej i wygodniej - dodaje Marcin Celejewski.

- Wdrożenie usług w PKP Intercity to przykład sku-tecznej realizacji strategii SIX Payment Services, zakładającej zacieśnianie relacji między akceptantami płatności kartowych a ich klientami - mówi Paweł Markowski, country manager Poland, Six Payment Services.

SIX Payment Services oferuje indywidualne i kompleksowe rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych m.in. dla transportu, handlu detaliczne-go, branży hotelarskiej i restauracyjnej, handlu elektronicznego, parkingów oraz stacji paliw.

 

SIX Payment Services oferuje instytucjom finansowym i akceptantom rozwiązania na każdym etapie tworzenia wartości w bezgotówkowym obrocie płatniczym.Jako jeden z wiodących agentów rozliczeniowych, SIX Payment Services wspiera instytucje finansowe w obsłudze transakcji kartami płatniczymi i płatnościach międzybankowych.  Dostarcza również szerokie portfolio rozwiązań do akceptacji kart oraz zintegrowanego przetwarzania transakcji w punktach oraz E- i M-commerce. Oferta została zaprojektowana dla zastosowań na całym świecie. Obejmuje także elektroniczne przetwarzanie faktur i poleceń zapłaty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane