PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Skąd pochodzi tuńczyk Rio Mare? - nowa usługa marki dla konsumentów

Autor: pr 22 listopada 2016 10:51

Skąd pochodzi tuńczyk Rio Mare? - nowa usługa marki dla konsumentów Fot. mat.pras.

W dobie slow life przejrzysta ścieżka produkcji żywności jest czymś, czego domaga się coraz więcej świadomych konsumentów. marka Rio Mare postanowiła wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując swoim klientom nieszablonową usługę – możliwość prześledzenia drogi, którą przebył jej flagowy produkt - tuńczyk Rio Mare.

 

Na każdej puszce tuńczyka Rio Mare znajduje się niepozorny kod. Ten ciąg liter i cyfr zawiera w sobie ogromną ilość informacji. To swoisty „dowód osobisty” zakupionego tuńczyka, jego pełna „biografia”. Kod umożliwia konsumentowi nie tylko zdobycie wiedzy na temat gatunku tuńczyka, miejsca i sposobu jego połowu, ale również szybką reklamację w razie ewentualnego wykrycia skazy. To najszybszy sposób do identyfikacji całej wadliwej partii. 

A zatem jaki gatunek tuńczyka trafia do puszki Rio Mare i skąd pochodzi? Rio Mare stosuje się do polityki zróżnicowanego systemu połowów w oceanach zgodnego z najbardziej aktualną mapą światowych zasobów tuńczyka, publikowaną przez ISSF (Międzynarodową Fundację Zrównoważonego Rozwoju Owoców Morza). W ofercie Rio Mare znajduje się tuńczyk pasiasty bonito (Skipjack Tuna - Euthynnus Pelamis). 

Wystarczy skontaktować się z Rio Mare za pomocą formularza znajdującego się na stronie www: http://www.riomare.com/pl-pl/identyfikowalnosc/identyfikowalnosc-produktow, podając kod z puszki. Opisująca biografię tuńczyka odpowiedź pojawi się w czasie nie dłuższym niż 48 godzin. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane