PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Skanska realizuje dziewiąty projekt dla Tesco

Autor: dlahandlu.pl 30 sierpnia 2011 14:09

Skanska podpisała już dziewiąty kontrakt z siecią Tesco. Spółka zrealizuje przebudowę marketu w Rzeszowie. Inwestycja będzie trwała 12 tygodni, a jej zakończenie zostało zaplanowane na 29 września br.

Kontrakt obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych, wykończeniowych i instalacyjnych w sali sprzedaży, magazynie i pasażu obiektu. Spółka zrealizuje także malowanie elewacji i obłożenie jej fragmentów modrzewiem syberyjskim, dzięki czemu obiekt zyska nową kolorystykę i nowe napisy reklamowe. Kubatura przebudowywanego obiektu wynosi 150 000 m sześc.

- Inwestycja stanowi duże wyzwanie ze względu na rekordowo krótki, 12-tygodniowy, czas realizacji oraz fakt, że będzie wykonywana na otwartym dla klientów obiekcie - mówi Andrzej Frydryk, menedżer projektu, Skanska. - Zwracamy szczególną uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem osób znajdujących się na terenie sklepu. W całym obiekcie wygrodzimy kilkadziesiąt stref, w których prowadzone będą roboty, aby żadna z osób postronnych, a szczególnie dzieci, nie znalazła się na niebezpiecznym terenie.

Dla Tesco zrealizowaliśmy już osiem inwestycji na terenie całej Polski: w Rzeszowie, Bielsku-Białej, Puławach, Poznaniu, Lubinie, Zielonej Górze, Stargardzie Szczecińskim i Bochni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane