Sklep internetowy à Tab ze wsparciem sprzedażowym

Autor: pr 10 czerwca 2015 13:49

TestMeToo realizuje pierwszy projekt łączący marketing zaangażowania z bezpośrednim wsparciem sprzedażowym. Tym razem użytkownicy platformy mogli sprawdzić funkcjonalność serwisu à Tab, a także skorzystać z dedykowanej im promocji sprzedażowej. Testowany sklep internetowy à Tab należy do grupy BBK S.A., w której znajdują się podmioty takie jak Essex oraz home&you.

à Tab to nowa marka na polskim rynku oferująca kompleksowe wyposażenie kuchni i jadalni. Dzięki współpracy z TestMeToo zakwalifikowani do testów użytkownicy platformy mogli nie tylko zapoznać się z marką i jej ofertą dzieląc się swoją opinią na jej temat, ale także skorzystać z kodu promocyjnego upoważniającego do zniżki w sklepie internetowym. Przed testerami postawiono szereg zadań mających na celu wsparcie sprzedaży m.in. znalezienie i wytypowanie określonych grup produktów, takich jak najdziwniejsze przedmioty do kuchni czy jadalni.

-  Przetestowaliśmy całą drogę konsumenta od znalezienia i wyboru produktu, aż po jego dostawę.  Dzięki tej akcji nasz klient otrzyma nie tylko potwierdzenie funkcjonalności serwisu i jakości obsługi, ale przede wszystkim znaczące grono pierwszych klientów – testerów oraz kilku tysięcy osób, do których dotrą recenzje z testów – mówi Andrzej Geryk, Założyciel i Prezes TestMeToo.

- TestMeToo zaproponowało nam ofertę jaką jest przekierowanie prywatnych relacji na decyzje zakupowe. Do akcji zaproszeni zostali konsumenci rzeczywiście zainteresowani naszą ofertą, to bez porównania bardziej efektywny sposób wsparcia sprzedaży niż standardowa kampania marketingowa – powiedział Jarosław Ruciński, kierownik sklepu internetowego à Tab.

Do tej pory konsumenci zarejestrowani na platformie TestMeToo testowali produkty takich firm jak: Bałtyk, Dr Irena Eris, L’Oréal, Procter & Gamble, Tan-Viet, a także LEGO.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane