Sklep w Kędzierzynie-Koźlu wypłaci klientowi 30 tys. zł za poślizg na śmietanie

Autor: opole.wyborcza.pl 14 kwietnia 2016 12:25

30 tys. zł zadośćuczynienia dostanie klient sklepu, bo pośliznął się na rozlanej na podłodze śmietanie - podaje opole.wyborcza.pl

Mężczyzna wybrał się z małżonką na zakupy do jednego ze sklepów w Kędzierzynie-Koźlu. Pchał wózek, jego żona szła obok. W alejce z napojami pośliznął się na rozlanej śmietanie, upadł i uderzył plecami i głową o posadzkę.

Biegły stwierdził, że mężczyzna doznał urazu stawu kolanowego z uszkodzeniem łękotki. W wyniku wypadku ma trwały uszczerbek na zdrowiu wysokości 6 proc.

Jak pisze wyborcza.pl poszkodowany wezwał więc sklep do zapłaty zadośćuczynienia. Zdaniem mężczyzny do wypadku doszło na skutek niedbalstwa ze strony pracowników sklepu. Właściciel sklepu uznał jednak, że mężczyzna nie udowodnił, że był w sklepie tego dnia, bo... nie przyniósł paragonu na tę okoliczność. Ani też nie wykazał związku przyczynowego pomiędzy jego wypadkiem a rzekomą winą sklepu.

Więcej na opole.wyborcza.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • asd 2016-04-17 00:47:00

    Ciekawe jak ta smietana sie rozlala,czyzby inny klient ja stlukl ? btw gosc byl slepy,czy po prostu lubi sobie wlazic w smietane ;)

  • BR 2016-04-15 19:23:29

    w polsce niemiec(market) nie zapłaci na zachodzie a w szczególności w USA odszkodowanie było by wypłacone i to znacznie większe

  • twoj ojciec 2016-04-15 16:33:08

    no tak, wyjebal sie ale nic nie kupil, wiec jego wina. Polscy janusze biznesu nadaja sie tylko do dolow z wapnem

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane