Sklep zabawkami Imaginarium ruszył w Arkadii

Autor: dlahandlu.pl 13 listopada 2014 11:33

8 listopada został otwarty w Arkadii koncept shop Imaginarium, hiszpańska marka produkująca zabawki edukacyjne. Projekt i aranżację butiku wykonała firma ARS Retail+Shopfitting (ARS).


Od początku istnienia hiszpańskiej marki jej właściciele stawiali na promowanie kreatywnego podejścia do gier i zabaw, jako istotnych elementów w rozwoju dziecka. Zabawki z logo Imaginarium wyróżnia pomysłowość, oryginalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, gwarantująca bezpieczne użytkowanie.
Znakiem firmowym sklepów jest portal wejściowy, z osobnym wejściem dla dzieci i dla dorosłych - podkreśla Piotr Sowala, architekt ARS.

Projekt koncepcyjny został wykonywany przez inwestora. ARS adaptowało go do warunków technicznych w Polsce oraz uszczegółowiało na potrzeby projektu będącego podstawą do prac adaptacyjnych w galerii. Cała powierzchnia Imaginarium w Arkadii to 174 m2, z czego 150m2 zajmuje sklep, resztę magazyn.
Obecnie zabawki Imaginarium dostępne są w ponad 400 sklepach w 26 krajach. Aranżację sklepu w Arkadii wykonała firma ARS Retail+Shopfitting.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane