Sklepy Biedronki zdominowały Wrocław

Autor: Gazeta Wrocławska 28 grudnia 2011 22:18

We Wrocławiu przy ul. Kozanowskiej otwarta zostanie nowa Biedronka. Inwestorowi, portugalskiej grupie Jeronimo Martins, bardzo zależało na pośpiechu. Na budowie pracowano nawet w święta. To kolejny sklep tej sieci w mieście. W tym roku otwarto ich już siedem, jutro będzie ósma. Łącznie we Wrocławiu działa 30 Biedronek, ale na tym nie koniec - czytamy w Gazecie Wrocławskiej.

Otwarty został również dyskont przy ul. Ślężnej. Jak informuje Gazeta Wrocławska, dyskont na Kozanowie i Ślężnej to już kolejne Biedronki we Wrocławiu, które powstały w ostatnim czasie.

W tym roku otwarto 6 takich sklepów, w sumie jest ich teraz 30. Tydzień temu otworzono sklep w budynku Justin Center przy ul. Oławskiej i Krawieckiej. Jeszcze wcześniej Biedronka powstała na pl. Kościsuzki i w Kameleonie. Nowy sklep działa też przy ul. Zielińskiego.

Z ustaleń Gazety Wrocławskiej wynika, że kolejne sklepy Biedronki we Wrocławiu powstaną przy ul. Orlińskiego, przy ul. Opolskiej, oraz przy ul. Karmelkowej. Nie jest wykluczone, że także przy ul. Kupieckiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • sus 2011-12-29 15:33:36

  Brawo dla władz miasta Wrocławia - dzięki takim inwestycją zabijacie drobny handel spożywczy...pytanie czy Biedronka rzeczywiście jest sklepem tanim ... (?) zatrudniają ok 10os/sklep a w okolicy pracę traci kilkadziesiąt BRAWO!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  2,62

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane