PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklepy Carrefour Express na stacjach BP

Autor: wnp.pl/portalspozywczy.pl 9 grudnia 2011 09:00

Decyzja dotycząca współpracy koncernu British Petroleum (BP) i sieci Carrefour w sprawie otwierania sklepów Carrefour Express na stacjach paliw zapadnie po I kwartale przyszłego roku.

- Daliśmy sobie kilka dodatkowych miesięcy na pełne przeanalizowanie szczegółowych aspektów współpracy - powiedział nam prezes polskiego oddziału koncernu BP Bogdan Kucharski.

Pozytywne o współpracy koncernów BP i Carrefour Polska mówi także przedstawiciel francuskiej sieci handlowej, jak zapewnia prace nad doskonaleniem konceptu będą kontynuowane. - Przyznajemy że pierwsze sygnały od naszych klientów są pozytywne, ale na pełną analizę obie strony jeszcze czekają i jak tylko będzie gotowa podejmiemy decyzje co do podjęcia dalszych kroków dotyczących rozwoju - mówi Jean Anthoine, prezes Carrefour Polska. - Obecnie wdrożyliśmy koncept Carrefour na 10 stacjach BP i nasze placówki działają tam testowo na wybranych stacjach brytyjskiej firmy w Polsce.
Przedstawiciel BP potwierdza, że testy nowego formatu sklepów na stacjach paliw zostały dobrze przyjęte przez klientów. - Wyniki były na tyle obiecujące, że postanowiliśmy uruchomić cztery dodatkowe sklepy, aby lepiej ocenić potencjał poszczególnych lokalizacji - mówi Bogdan Kucharski. Decyzja o przedłużeniu testu o kolejnych kilka miesięcy podyktowana jest chęcią dokonania szczegółowych analiz projektu. W najbliższym czasie sklepy Carrefour powstaną dodatkowo na jednej lub dwóch stacjach BP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane