Sklepy Flo znikają z rynku. Spółka nie znalazła inwestora dla marki

Autor: www.dlahandlu.pl 23 stycznia 2013 12:47

Zarząd ADe Line SA podjął w 2013 roku działania związane z reorganizacją sieci sklepów Flo i salonów AlmiDecor. Prowadzone na przestrzeni ostatnich dwóch lat poszukiwania i próby pozyskania partnera biznesowego dla rozwoju marki Flo nie przyniosły zamierzonego efektu, dlatego udziałowcy i Zarząd ADe Line SA podjęli decyzję o zakończeniu działalności operacyjnej marki Flo - podał portal galeriehandlowe.pl

Obecnie ADe Line SA posiada 21 sklepów Flo - wszystkie zlokalizowane są w centrach handlowych. Po zamknięciu sklepów Flo, zarząd spółki zamierza skoncentrować swoją działalność tylko na salonach AlmiDecor, pozostawiając sklepy rentowne, położone w prestiżowych lokalizacjach.
Podobał się artykuł? Podziel się!
 • oszaleliście ? 2013-09-09 17:43:52

  HOLA HOLA! Mam kartę upominkąwą o wartości 100 zł do wydania we FLO... Chciecie powiedzieć, że te pieniądze przepadły ? OOOO NIEEEE, ja tak tego nie zostawię!

 • Prusice 2013-01-25 13:36:12

  We wrześniu 2012 r. spółki ADe Line SA i Contium SA podpisały 5-letnią umowę współpracy, której przedmiotem jest kompleksowa obsługa sprzedaży w kanałach elektronicznych.

  Celem nowej spółki (po ogłoszeniu upadłości ADe Line SA) będzie wyprzedaż stanów magazynowych przez sklep internetowy. W dochodowych sklepach jak nie zajmie ich syndyk upadłościowy zostanie punktem odbioru i sprzedaży towarów z owych sklepów online obsługiwanych przez Contium SA.  Sklep ONLINE Almi Decor ma zmniejszyć ogromne zadłużenie upadającej firmy.

 • UPADEK ALMI DECOR 2013-01-25 13:25:41

  Almi Decor też zniknie. ADe Line robi teraz wszystko, aby pracownicy podpisywali niekorzystne wypowiedzenia umów o prace, aby UNIKNĄĆ WYPŁACENIA ODPRAW. Spółka pod presją i podstępem chce, aby pracownicy przechodzili na własną działalność gospodarczą, co tym samu po podpisaniu przez nich umów wypowiedzenia za porozumieniem stron, TRACĄ TYM SAMYM PRAWO DO ODPRAWY I ZASIŁKU DLA BEZROBOTNYCH.  Po przejściu pracowników na własną działalność firma zatrudni ich w nowo utworzonej spółce, gdzie w krótkim czasie zostaną zwolnieni, a tym samym nie będzie już musiała wypłacać jakichkolwiek świadczeń.  Małe sklepy Almi Decor przejdą pod franczyzę, jednak to małe sklepy z małymi zyskami, co spowoduje ich nieuniknione zamknięcie.

  Sprawa zapewne trafi do PIP.

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  3,34

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane