PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklepy Razem przechodzą na samoobsługę, bo jest nowocześniejsza

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 11 sierpnia 2010 10:19

Sklepy Razem przechodzą na samoobsługę, bo jest nowocześniejsza

- W tym roku uczestniczymy w pracach mających na celu poprawienie wizerunku sklepów, powiększenie powierzchni sprzedaży poprzez modernizację lub też rozbudowę. Sklepy zmieniają formę sprzedaży z tradycyjnej na samoobsługową, wymieniają sprzęt na nowy (szczególnie dotyczy to chłodnictwa), wprowadzają systemy gospodarki magazynowo - sprzedażowej - mówi Małgorzata Zuzaniuk, prezes Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców Polskich "Razem".

Prezes Stowarzyszenia uważa, że jednym z najbardziej sprawdzonych i popularnych sposobów intensyfikacji sprzedaży jest gazetka promocyjna,
dzięki której sprzedaż znacznie wzrasta. - Bardzo dobrze sprawdza się również reklama w prasie oraz telewizji. Marka Lewiatan - Razem jest
rozpoznawana na Lubelszczyźnie. Reklama ma duży wpływ na zadowolenie klienta i buduje pozytywny wizerunek zrzeszonych sklepów - dodaje nasza rozmówczyni.

Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich "Razem" powstało w 2002 roku z potrzeby wspólnych działań środowiska kupieckiego w obliczu ekspansji super- i hipermarketów. Decyzję o zrzeszeniu się podjęło czterdziestu trzech członków założycieli. Są to właściciele sklepów z terenu województwa lubelskiego, głównie z Lublina, Chełma i okolic. W 2009 roku sklepy Razem zostały przyłączone do sieci Lewiatan.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,67

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane