PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sklepy z porfolio LPP dołączają do Galerii Neptun

Autor: dlahandlu.pl 21 października 2013 13:41

Spółka LPP wynajęła łącznie ponad 3.100 mkw. w powstającej w Starogardzie Gdańskim Galerii Neptun. W obiekcie znajdą się sklepy należących do Spółki marek: Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp. Umowę z inwestorem podpisała też spółka Cinema City Poland. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację galerii jest Cushman & Wakefield.

Galeria Neptun powstaje na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun" przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia centrum handlowego wyniesie 54.000 mkw., z czego ok. 25.000 mkw. przeznaczonych będzie na wynajem. Projekt przewiduje dwie kondygnacje naziemne oraz parking podziemny na 636 miejsc. Planowana data otwarcia to jesień 2014 r.

LPP jest właścicielem sieci detalicznej liczącej ponad 1170 salonów zlokalizowanych na terenie Polski oraz 10 innych krajów europejskich. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku. Od 2001 r. LPP S.A. jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W Galerii Neptun swoje lokale handlowe będzie miało pięć marek LPP S.A.: Reserved (1594 mkw.), Sinsay (377 mkw.), Mohito (375 mkw.), House (378 mkw.) i Cropp (378 mkw.).

Z kolei spółka Cinema City Poland wynajęła w obiekcie powierzchnię ok. 1.800 mkw., na której powstanie 6-ekranowy multipleks. Kino będzie w stanie pomieścić około 1 tys. widzów.

Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. ze Starogardu Gdańskiego utworzona przez starogardzkich przedsiębiorców - Tomasza Pastwę i Mariusza Szwarca. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane