Sklepy zyskają nowe narzędzie wsparcia sprzedaży

Autor: dlahandlu.pl 25 maja 2012 10:19

Wrapp to nowa usługa, która umożliwia przesyłanie znajomym i rodzinie kart podarunkowych czołowych marek. Dzięki integracji z Facebookiem w prosty sposób można obdarować swoich przyjaciół. Wrapp dostarcza wirtualną kartę podarunkową wskazanej osobie – karta może zostać wykorzystana w sklepie po okazaniu jej na wyświetlaczu smartfona.

Wrapp, bazując na sieciach społecznych, pozwala sprzedawcom na precyzyjne dotarcie do najbardziej pożądanych klientów. Obecnie trwa budowa struktur sprzedaży i biura w Polsce. Rozpoczęto także rozmowy z potencjalnymi partnerami handlowymi.

"Wrapp od niedawna działa na rynku amerykańskim. W USA współpracuje z nim już 15 firm, w tym największe światowe marki, takie jak H&M, Gap czy Sephora. Partnerzy handlowi przekonują się, że przeciętna wartość sprzedaży, którą generuje Wrapp stanowi średnio pięciokrotną równowartość kosztu, jaki ponosi sprzedawca przekazując użytkownikom aplikacji darmową kartę upominkową" - powiedział Thomas Krotkiewski, odpowiedzialny za rozwój projektu.

W ciągu ostatnich pięciu miesięcy prawie 250,000 aktywnych użytkowników Wrapp podarowało swoim znajomym na Facebooku ponad 1,7 miliona darmowych kart upominkowych. Można je realizować w sklepach około 70 partnerów handlowych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

W projekt zaangażował się Łukasz Wejchert, wieloletni prezes Onetu oraz założyciele Skype'a i LinkedIn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10636

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane