PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Skwer Handlowy w Inowrocławiu z nowym najemcą

Autor: dlahandlu.pl 7 maja 2014 12:21

Firma RECE Poland zarządzająca siecią małych centrów handlowych pod nazwą Skwery Handlowe podpisała umowę najmu na lokal marki America Store z odzieżą młodzieżową w Inowrocławiu o powierzchni 120 mkw.

Skwer handlowy - typowy obiekt convenience zlokalizowany jest na największym w Inowrocławiu osiedlu - Rąbin. Głównym operatorem spożywczym jest sieć Piotr i Paweł. Ofertę supermarketu uzupełnia drogeria Rossmann, salon z odzieżą dziecięcą 5.10.15, sklep z bielizną Scarlett oraz punkty usługowe tj. operatorzy sieci GSM, pralnia, kawiarnia czy punkt sprzedaży prasy. Skwer funkcjonuje na rynku inowrocławskim od trzech lat.

Skandynawski koncern RECE specjalizuje się w obiektach typu convenience. Pierwszy Skwer Handlowy został otwarty w Łodzi już w 2001 roku. Kolejne powstały m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku w 2002 roku. Na przełomie 2009/2010 roku firma wprowadziła do swego portfolio skwery handlowe nowej generacji. Nowe obiekty funkcjonują w Piotrkowie Trybunalskim, Inowrocławiu i Grudziądzu. 

W tej chwili firma zarządza 11 obiektami w Polsce i przygotowuje się do kolejnej fazy ekspansji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    3,10

  • Min

    2,59

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8189

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane