Sławomir Chłoń, prezes zarządu Organic Farma Zdrowia, prelegentem na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: dlahandlu.pl 27 października 2015 13:29


Sławomir Chłoń, prezes zarządu Organic Farma Zdrowia, będzie uczestnikiem debaty "Health &Wellness. Sektor spożywczy stawia na zdrowie, funkcjonalność i bezpieczeństwo", która odbędzie się w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015.


W trakcie debaty wraz z ekspertami i przedstawicielami największych firm spożywczych w Polsce, Sławomir Chłoń będzie dyskutował m.in. wyzwaniach związanych z ograniczeniem ilości soli, cukrów i tłuszczów w żywności i napojach oraz rosnącym rynku żywności ekologicznej i naturalnej. 

Organic Farma Zdrowia to sieć 37 placówek z żywnością ekologiczną. Sieć zamierza rozwijać się poprzez franczyzę i osiągnąć pułap 100 placówek we 2020 roku. 

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Zarejestruj się jako uczestnik Forum

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań.

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane