Słodkości na świąteczny czas z Wawelu

Autor: pr 30 września 2014 10:08

Słodkości na świąteczny czas z Wawelu

Firma Wawel wprowadza już do swojej oferty moc bożonarodzeniowych słodkości. Jest w niej ponad 20 produktów.

W świątecznej propozycji firmy Wawel nie mogło zabraknąć gamy wyjątkowych czekolad w odświętnych opakowaniach. Wśród nich: Mlecznej, Gorzkiej Krakowskiej, a także trio Malaga, Tiki Taki i Kasztanki. Wśród dużych czekolad w ozdobnych opakowaniach są Wiśnia 295g i Piernikowa ze Śliwką 290g. Na najmłodszych czeka mleczna czekolada Krówkowa, ze słodkim karmelowym nadzieniem.

Świateczne opkaowania zyskały także galaretki Fresh & Fruity oraz Mieszanka Krakowsk. W ofercie bożonarodzeniowej nie zabraknie także znanych pralinek z Wawelu. Bombonierki Kasztanki, Malaga, Tiki Taki czy Michałki Klasyczne, Białe i Kokosowe. Wśród świątecznych propozycji dużo jest także czekoladowych cukierków m.in. Bakaliowe, Trufle, Michałki w torebkach po 350g. Na dzieci czekają kolorowe, okrągłe, prezentowe opakowania pełne Mlecznych Krówek i Mieszanki Krakowskiej.

Wawel zadbał także o atrakcyjne pozycjonowanie i wsparcie dla swoich bożonarodzeniowych produktów. Będą one eksponowane na specjalnych świątecznych prezenterach w kształcie choinki, cokołach i standach oraz dedykowanych opakowaniach ekspozycyjnych z elementami świątecznymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,36

  • Śr

    3,76

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane