SM Lazur dołączył do grona wystawców Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 31 stycznia 2017 13:01

Spółdzielnia Mleczarska Lazur to nowy wystawca Food Show 2017 - unikatowego wydarzenia kulinarno-gastronomicznego, które odbędzie się już w marcu w Katowicach.

Spółdzielnia Mleczarska w Nowych Skalmierzycach posiada długoletnie tradycje serowarskie w produkcji serów pleśniowych. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego i wysokiej jakości surowca nastąpił znaczący wzrost produkcji wytwarzanego asortymentu. Do tradycyjnego sera Lazur Błękitny dołączyły kolejne: Turkusowy, Perłowy, Srebrzysty, Złocisty, Skalmierzycki, Sałatkowy oraz topione: Kremowy, Grzybowy, Złocisty. Obecnie Lazur to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku sera pleśniowego z przerostem niebieskiej pleśni. 

Producenci i przetwórcy żywności i napojów, dystrybutorzy i handlowcy, restauratorzy, szefowie kuchni, kucharze, menedżerowie restauracji, dostawcy produktów dla branży HoReCa oraz konsumenci spotkają się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w czasie Food Show - unikalnego wydarzenia biznesowego i kulinarnego skierowanego do branży spożywczej i gastronomicznej oraz tysięcy pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia.

Ruszyła rejestracja!


WIĘCEJ INFORMACJI NA FOODSHOW.PL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,24

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane