PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Smoo & Go wśród najemców gastronomicznych Centrum Handlowego Osowa

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 20 czerwca 2012 10:17

W czerwcu br. w zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa nastąpiło otwarcie trzech lokali gastronomicznych Smoo & Go. Tym samym food court w CH Osowa wzbogacił się o pijalnię soków, smażalnię gofrów i naleśników oraz kebab.

Smoo & Go to spółka posiadająca sieć punktów gastronomicznych na terenie trójmiejskich centrów handlowych. W swoim portfolio firma posiada m.in. pijalnie soków, smażalnie gofrów i naleśników, restauracje z kuchnią chińską czy polską oraz dwie kawiarnie franczyzowe pod marką Carte D'Or Cafe. W drugim półroczu 2012 roku Smoo & Go planuje otwarcie kolejnych lokali w atrakcyjnych lokalizacjach.
Lokale Smoo & Go zajmują powierzchnię 97,9 mkw. .

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6). Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket Real oraz liczne butiki i punkty usługowe.
Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,09

  • Śr

    2,58

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane