PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Smyk i Empik najemcami Galerii Sudeckiej, która zastąpi CH Echo w Jeleniej Górze

Autor: dlahandlu.pl 4 grudnia 2013 10:40

W realizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, otwarte zostaną dwa nowe sklepy - Smyk o powierzchni ponad 500 mkw. i salon Empik, który zajmie lokal o powierzchni blisko 300 mkw.

Obecnie Smyk ponad 130 punktów sprzedaży w Polsce, w Rosji, na Ukrainie, w Turcji, w Czechach i w Rumunii. Empik ma 190 salonów.
Budowa Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą stanu surowego jest Eiffage Polska Budownictwo SA. Obecnie realizowany jest etap obejmujący budowę garażu podziemnego. Otwarcie Galerii Sudeckiej zaplanowano na II połowę 2014 roku.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze na miejscu CH Echo. W centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz 7-salowe kino Helios z częścią kawowo-barową na 45 000 mkw. powierzchni. Ostatnim etapem realizacji Galerii Sudeckiej będzie budowa retail parku, w ramach którego powstanie między innymi wielko powierzchniowy sklep DIY.
Do dyspozycji klientów zostanie oddanych ponad 1 800 miejsc parkingowych. Wśród najemców Galerii Sudeckiej znajdą się między innymi sklepy z Grupy LPP (Reserved, House, Mohito, Cropp Town, Sinsay) dla których przeznaczono powierzchnię 3 500 kwadratowych, a także GoSport, który dysponował będzie sklepem o powierzchni 1 350 mkw. W marcu br. w obecnym CH ECHO otwarty został hipermarket sieci Real.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane