Smyk poszerza ofertę Galerii Raj

Autor: dlahandlu.pl 6 lipca 2016 10:10

Galeria Raj pozyskała nowego najemcę - międzynarodową sieć oferującą produkty dla dzieci - SMYK.

Podpisanie umowy z siecią SMYK to konsekwencja przyjętej strategii „galerii rodzinnej”, odpowiadającej kompleksowo na potrzeby zakupowe rodzin oraz będącej miejscem atrakcyjnym również dla małych klientów. 

Rynek produktów dla dzieci w Polsce osiągnął wartość 9 mld zł w 2014 roku, co stanowiło wzrost o 3,2 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim. Zgodnie z ostatnimi raportami sprzedaż art. dla dzieci będzie rosnąć w tempie 4-5 proc. rocznie. Prognozy dalszego rozwoju rynku są pozytywne i skorelowane z prognozą kondycji dla całej gospodarki - wynika z analizy PMR zawartej w raporcie "Rynek produktów dla dzieci w Polsce 2015. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2015-2020".

Przeczytaj także:

SMYK to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci SMYK rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę: SMYK Sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów SMYK obejmuje blisko 130 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy SMYK działają również w Rosji, na Ukrainie i Rumunii. Dodatkowe informacje o sieci SMYK można znaleźć w Internecie, pod adresem: www.smykgroup.com. 

Galeria Raj w Dębicy jest najdłużej działającym tego typu obiektem handlowym w mieście. Funkcjonując od 1999 roku osiągnęła wysoką pozycję na lokalnym rynku branżowym, proponując klientom szeroką ofertę handlową, od dużych salonów znanych marek jak CCC, Deichmann, Rossmann, Pepco, Orsay, Medicine, Cotton Club, Quiosque, Top Secret, Coccodrillo, 5.10.15, Media Expert, Bricomarché „dom i ogród”, JYSK, aż po małe butiki lokalnych firm i punkty usługowe. Swoją działalność prowadzi tu również Kaufland. Właścicielem Galerii Raj w Dębicy jest - funkcjonująca od 1997 roku na rynku nieruchomości komercyjnych – IVS Grupa. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • troj 2016-07-07 17:11:49

    ja też zwłaszcza ze nei mam dzieci :P ME odpaliło teraz opcję oglądania przedmiotów w sklepie internetowy prawie na zywca. Warto przetestować.

  • foton 2016-07-06 17:04:14

    Media Expert mnie najbardziej cieszy bo tak to ubrania kupuje w necie, spożywkę też i tylko elektroniczne rzeczy trzeba sprawdzić na żywo.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane