So!Coffee zastąpiło empik Cafe

www.portalspozywczy.pl 11 lipca 2014 13:13

So!Coffee zastąpiło empik Cafe

Francuski koncern Lagardere Services, który jest obecnie właścicielem sieci kawiarni empik cafe, kończy właśnie proces rebrandingu i zmianę szyldów kawiarni na So!Coffee.

Jak dowiedział się portalspozywczy.pl obecnie na rynku działa 47 kawiarni So!Coffee i 6 empik cafe. Docelowo ta druga sieć ma zniknąć z rynku i wszystkie lokale zostaną poddane rebrandingowi.

Jak już informowaliśmy, Lagardere Services zdecydował się na zmianę szyldów, ponieważ planuje rozwój sieci kawiarni poza granicami Polski i stąd pojawiła się konieczność zmiany nazwy sieci na bardziej globalną.

W końcu września 2012 r. Empik z grupy Empik Media and Fashion sprzedał grupie Lagardere Services 49 proc. udziałów w spółce empik cafe, wychodząc z tej inwestycji. Pozostałe 51 proc. udziałów pozostało w rękach spółki HDS Polska, która jest podmiotem zależnym grupy Legardere Services. W konsekwencji tej transakcji firma empik cafe sp. z o.o. zmieniła nazwę na LS travel foodservice Poland Sp. z o.o.

W portfolio spółki LS travel foodservice Poland znajdują się także inne marki gastronomiczne jak: Bread & Co, Cheers Bar, Rest&Wine, Voyage Cafe, Flying Bistro, Business Shark, The Flame oraz Furore!. Lokale usytuowane są w centrach handlowych oraz przy ważnych punktach komunikacyjnych w Polsce (porty lotnicze i dworce kolejowe).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,04

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane