PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sodexo rusza z 1. sklepem convenience w biurowcu

Autor: dlahandlu.pl 8 stycznia 2015 14:42

Sodexo rusza z 1. sklepem convenience w biurowcu

Sodexo otworzył pierwszy sklep typu convenience pod marką C-Store by Sodexo. Pierwsza placówka została uruchomiona z początkiem grudnia na terenie Oxygen Park przy ul. Jutrzenki 137 w Warszawie. Koncept 'wygodnych sklepów" jest efektywnie rozwijany przez Sodexo w m.in. Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

C-Store by Sodexo to nowa na polskim rynku marka sklepów typu convenience, czyli punktów handlowych zlokalizowanych m.in. na terenach kompleksów biurowych, oferujących artykuły pierwszej potrzeby. W sklepie można znaleźć: napoje, artykuły spożywcze w tym kanapki, sałatki i koktajle oraz art. przemysłowe, chemię gospodarczą, kosmetyki, produkty paramedyczne oraz świeże pieczywo i wędliny. Ponadto, możliwe jest doładowanie telefonu, skorzystanie z kolektury LOTTO, a także zakup biletów komunikacji miejskiej, prasy i papierosów.

- Testowaliśmy ten koncept i wierzymy w jego sukces. Celem funkcjonowania tego sklepu jest poprawa komfortu pracy i ułatwienie życia pracowników spędzających w biurze większość swojego dnia - powiedział Yann Gontard, dyrektor generalny Sodexo Polska On-site Services.

Wszystkie przekąski oraz desery, będą na bieżąco przygotowywane i dostarczane z znajdującej się na terenie kompleksu biurowego Oxygen Park restauracji CHILLI Bistro by Sodexo.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • megalerie 2015-01-11 15:47:08

    trzymamy kciuki !

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane