Sok pomidorowy 100% NFC od Dawtony

Autor: pr 7 września 2016 11:04

Sok pomidorowy 100% NFC od Dawtony fot. materiały prasowe

Dawtona do pomidorowej rodziny wprowadza nowość – Sok pomidorowy 100% NFC. Wyciskany bezpośrednio z pomidorów, naturalnie mętny – wyprodukowany bez użycia koncentratu czy zagęszczonego soku.

Sok pomidorowy 100% NFC w kartonie 1,1 l to innowacja i jedyny taki produkt na rynku. Dzięki oznaczeniu NFC (ang. not from concentrate), umieszczonemu na opakowaniu, mamy pewność, że sok nie powstał z koncentratu ani z zagęszczonego soku, a został wyciśnięty bezpośrednio z pomidorów.

- Sekret jego smaku tkwi, obok sposobu produkcji, w pomidorach. Pochodzące z polskich upraw, dojrzewające w naturalnym słońcu – kontrolowane od nasionka, przez uprawy, aż po zbiór – warzywa, to wielka chluba Dawtony. To właśnie z nich wyciskany jest wyjątkowy Sok pomidorowy 100% NFC – nowość w pomidorowej gamie produktów. Naturalny, bez żadnych dodatków – dzięki wyjątkowej metodzie produkcji zachowuje wszystkie najcenniejsze składniki odżywcze. Dostępny jest w kartonie o pojemności 1,1 l, dzięki czemu jeszcze dłużej – w porównaniu do standardów rynkowych – możemy cieszyć się wyjątkowym pomidorowym smakiem i aromatem soku - opisuje marka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane