Soki Kubuś z nową atrakcją dla najmłodszych konsumentów

Autor: pr 11 stycznia 2017 10:31

Soki Kubuś z nową atrakcją dla najmłodszych konsumentów Fot. mat.pras.

Najmłodsi uwielbiają, gdy element gry i zabawy towarzyszy im w ciągu całego dnia – właśnie dlatego Kubuś przygotował dla nich kolejną atrakcję. Niespodzianka jest na wyciągnięcie ręki – ukryta pod etykietami ulubionych soków.

Wraz z każdą butelką ulubionego soku najmłodsi mogą zbierać teraz nową kolekcję wyjątkowych naklejek. Na Kubusiu gęstym 0,3l, Kubusiu GO! i Kubusiu 100% kryją się naklejki, z których każda reprezentuje inną emocję.

Zabawa z Kubusiem zawsze niesie ze sobą nie tylko rozrywkę, ale i ciekawą formę edukacji. Kolejną edycję naklejek ukrytych pod etykietami produktów marka postanowiła poświęcić nauce emocji. Zabawne minki w sugestywny sposób przedstawiają przeróżne uczucia. Dzięki tej kolekcji dzieci mogą odgadywać i poznawać różne formy emocji, a później się z nimi utożsamiać, odgrywać je lub odnajdywać w swoim otoczeniu. Naklejki można wykorzystać w dowolny sposób – naklejając je na zabawkach, ozdabiając nimi przedmioty, układając z nich kompozycje albo wymieniając się nimi z przyjaciółmi.

Soki z nową edycją Kubusiowych naklejek są już dostępne w sklepach. Wystarczy wejść na stronę www.kubus.pl, by się zainspirować i poznać nową kolekcję. Cały zestaw to aż 40 różnych emocji! Kolorowe naklejki z pewnością spodobają się najmłodszym, a ekspresyjne buźki mają sprawić, że dzieci zapamiętają, jakim wachlarzem uczuć dysponuje każdy z nas. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane