Soki Pyrsk na Food Show 2017

www.portalspozywczy.pl 22 lutego 2017 14:28

Soki Pyrsk na Food Show 2017 fot. facebook/Pyrsk

Właściciel marki soków tłoczonych Pyrsk został wystawcą Food Show 2017 - wielkiej kulinarno-gastronomicznej imprezy, na którą już a marcu zapraszamy do Katowic.

Pyrsk to nowa, śląska marka naturalnych, tłoczonych soków owocowych. Pyrsk, czyli po śląsku "na zdrowie", to start-up rodem z Mikołowa. Założyło go czterech kolegów. Stwierdzili, że jako Ślązacy stworzą markę, która odwołuje się do lokalnych smaków i tradycji. Postawili na naturalne, tłoczone soki owocowe produkowane z myślą o branży HoReCa.

Pyrsk to kolejna marka soków, która zdecydowała się na udział w Food Show. Będą z nami także: Słoneczna Tłocznia oraz Biurkom Flampol (właściciel marki Oryginalny Sok), a także producent naturalnych napojów John Lemon.

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły święta biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów, która odbędzie się 16-18 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP - wydawca serwisów www.portalspozywczy.pl, www.dlahandlu.pl oraz magazynu "Rynek Spożywczy".

WIĘCEJ NA FOODSHOW.PL

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane