PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

"Solidarność" organizuje dwie akcje protestacyjne

Autor: Solidarność Tesco 17 lutego 2012 10:37

4. marca "Solidarność" zorganizuje w Polsce akcję na rzecz wolnych niedzieli. Jest to inicjatywa europejska, która zrzesza ponad 50 różnych organizacji. Cała akcja zainicjowana jest przez Europejskie Przymierze Niedzieli.

Kolejna akcja jaką zorganizuje "Solidarność" tyczy się umów śmieciowych. - Nadszedł czas, by zacząć głośno mówić o problemie, który poważnie dotyka pracowników handlu. Jak pokazują wyliczenia, ponad 50 proc. pracowników jest zatrudnianych w handlu właśnie na umowach śmieciowych - informuje organizacja.

"Solidarność" planuje zorganizować w tej sprawie akcje przed stadionem narodowym. - W tym dniu zorganizowany zostanie mecz towarzyski Polska - Portugalia. Będzie to tym samym dobra okazja, by trafić do dużej grupy osób z naszym przekazem. Przy okazji będziemy informować wszystkich o naszej stronie HiperWyzysk.pl, by większa grupa społeczeństwa dowiedziała się o naszej akcji i aby te osoby mogły zgłosić nadużycia występujące w super- i hipermarketach - pisze "Solidarność".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,19

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane