Solidarność Tesco: Rusza program, który pomoże zwalnianym pracownikom przekwalifikować się

Autor: Solidarność Tesco 3 lipca 2012 10:24

Solidarność Tesco poinformowała o nawiązaniu umowy z firmą WYG International Sp. z o.o., która z Europejskiego Funduszu Społecznego wspiera aktywność zawodową. Dzięki programowi Progres II zwolnieni pracownicy lub pracownicy będący na zwolnieniach mogą przekwalifikować się, dobyć staż, a w późniejszym czasie znaleźć zatrudnienie. Program przekwalifikowań działa w województwach: Małopolskim, Wielkopolskim, Mazowieckim, Kujawsko-Pomorskim oraz Warmińsko-Mazurskim.

W ramach szkoleń każdy uczestnik może skorzystać z indywidualnego doradztwa zawodowego, porad psychologicznych i szkoleń zawodowych. Organizowane są także warsztaty z poszukiwania pracy z elementami automotywacyjnymi i autoprezentacji.

Na osoby zainteresowane czekają przekwalifikowania na pracownika kancelaryjnego, operatora koparko-ładowarek, opiekuna domowego, diagnostyka samochodowego, telemarketera/telewindykatora, pracownika księgowości z obsługą programów IT, spawacza MIG/MAG, grafika komputerowego, kosmetyczki, pracownika ochrony fizycznej, kurs barmańsko-kelnerski, przedstawiciela handlowego, pomocniczego pracownika obsługi hotelarskiej, pracownika małej gastronomii czy obsługi kas fiskalnych i inne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,82

  • Śr

    3,86

  • Min

    2,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10991

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane