PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

SPAR: Plan minimum na 2013 r. to 50 nowych sklepów

Autor: www.dlahandlu.pl 25 stycznia 2013 11:27

Zgodnie z zapowiadaną strategią dynamicznego rozwoju sieć SPAR kontynuuje zwiększanie liczby placówek. Kolejne sklepy uruchomione zostały w miejscowościach Olszyny i Siedliska.

Sklep w miejscowości Olszyny zlokalizowany jest na stacji benzynowej przy trasie Tarnów - Nowy Sącz. SPAR Express - w takim bowiem formacie funkcjonuje uruchomiona placówka - posiada w swojej ofercie szeroki asortyment produktów nabiałowych, mięsno - wędliniarskich i owocowo - warzywnych. Klienci mogą tam również dokonać zakupów na stoisku monopolowym i zaopatrzyć się w świeże pieczywo.

W Siedliskach w gminie Lubenia, oddano do użytku sklep w formacie Supermarket SPAR o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Poza pełnym asortymentem produktów spożywczych, nabiałowych, alkoholowych i wędliniarskich składa się na nią również aromatyczne pieczywo wypiekane w zainstalowanym w sklepie piecu.

- Styczniowymi otwarciami rozpoczynamy realizację naszego planu, który zakłada uruchomienie w 2013 roku ok. 50 nowych sklepów - mówi Andrzej Figiel, Wiceprezes SPAR Polska. - Oczywiście jest to plan minimum i nasz dział ekspansji zrobi wszystko, aby go przekroczyć.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane