SPAR Polska otwiera kolejne trzy placówki

Autor: www.dlahandlu.pl 28 maja 2013 14:00

W ostatnich dniach sieć SPAR otworzyła trzy nowe placówki w Oświęcimiu, Łukowicy i Zakliczynie. Tym samym, aktualna liczba sklepów SPAR zwiększyła się do 129 sklepów w formatach Express, Supermarket oraz Eurospar.

Sklepy SPAR w Łukowicy i Oświęcimiu dołączyły do 92 Supermarketów SPAR, jakie funkcjonują na terenie Polski. Natomiast placówka w Zakliczynie o powierzchni ok. 150 mkw. została uruchomiona w formacie SPAR Express.

Sklep w Oświęcimiu zajął miejsce istniejącej tam dawniej placówki PSS. Obiekt o powierzchni 300 mkw. gruntownie odremontowano i przystosowano do nowoczesnych standardów SPAR. Zlokalizowany na oświęcimskim osiedlu Supermarket SPAR wyposażono w trzy kasy, jednak gdyby zaistniała taka potrzeba, projekt wnętrza przewiduje również miejsce na dodatkowe, czwarte stanowisko.

- To już nasz czwarty sklep SPAR - mówi Paweł Brocławik, Właściciel sklepu SPAR w Oświęcimiu. - Współpraca z siecią SPAR układa się znakomicie i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Mimo, że przystąpiliśmy do sieci dopiero rok temu, jest to już drugi sklep, jaki w tym czasie wspólnymi siłami otworzyliśmy. Co więcej, nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. W niedługiej przyszłości planujemy kolejne otwarcia i mamy nadzieję, że na tym nie poprzestaniemy - dodaje Brocławik.

Z kolei placówka w Łukowicy zlokalizowana między Nowym Sączem a Limanową, zmieniła swój szyld i wystrój z inicjatywy właścicieli prowadzących dotychczas w tym miejscu sklep, by od teraz funkcjonować jako Supermarket SPAR.

Przeczytaj także:

- Potrzeba zmiany spowodowała, że zaczęliśmy rozglądać się za nowym franczyzodawcą dla naszego sklepu - mówi Maciej Kędzior, właściciel sklepu SPAR w Łukowicy. - Po przeanalizowaniu dostępnych na rynku ofert postanowiliśmy przystąpić do sieci SPAR, która zachęciła nas mocną i rozpoznawalną na całym świecie marką oraz zaoferowała korzystne warunki współpracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane