PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spar: Projekt "Food to go" ma olbrzymie szanse, żeby stać się silnym punktem sieci

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 28 listopada 2011 10:52

Spar Market w Pszowie, był pierwszym sklepem sieci, w którym wprowadzono projekt „Food to go". - Po miesiącu funkcjonowania projektu można już mówić o spełnieniu założeń projektu, bo w tym czasie stoisko odwiedzało dziennie średnio 350 klientów - mówią przedstawiciele sieci.

Projekt „Food to go" zakłada wydzielenie z części sklepu stoisk gastronomicznych, gdzie klienci mogą kupować dania do konsumpcji na miejscu i na wynos. Miał to być element, który wyróżniłby sieć Spar na tle konkurencji i przyciągnął do sklepu większą liczbę klientów. -  Po okresie testowym wiemy już które elementy funkcjonowania projektu trzeba poprawić a które działają tak, jak sobie założyliśmy - mówi odpowiedzialny za wdrożenie projektu Jan Szywała-Dyrektor Operacyjny Regionu Wschód.

- Pierwszy miesiąc przyniósł nam cenne doświadczenia, które z pewnością wykorzystamy przy otwieraniu nowych punktów „Food to go" w naszych sklepach. Chcemy bowiem tak zoptymalizować ofertę „food to go", aby spełniała oczekiwania zarówno właściciela sklepu, jak i konsumenta - dodaje Jan Szywała.

Projekt „food to go" bardzo dobrze sprawdził się w sklepach Spar, w wielu krajach Europy gdzie część gastronomiczna generuje do 30 procent przychodów.


 

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,24

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane