PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spar przejmuje lokalną sieć handlową, firma chce mieć 300 sklepów

Autor: www.dlahandlu.pl 6 marca 2012 14:27

Spar przejmuje lokalną sieć handlową, firma chce mieć 300 sklepów

Sieć sklepów Spar przejęła sklepy działające pod szyldem IMA w Limanowej. Jak informuje firma, o ich przejęcie konkurowało kilka innych sieci handlowych. - Rzeczywiście nie byliśmy jedynymi, którzy chcieli pozyskać te lokalizacje, ale to właśnie nasza propozycja okazała się najkorzystniejsza - mówi Małgorzata Puc, prezes Bać-Pol Detal.

Nowe sklepy Spar funkcjonują przy ulicach Krakowskiej, Tarnowskiej oraz Żwirki i Wigury. Sklepy należą do firmy Bać - Pol Detal Sp. z o.o. franczyzobiorcy sieci Spar. Największy z nich mieszczący się przy ulicy Tarnowskiej ma powierzchnię 1300 metrów kwadratowych, dwa pozostałe mają po 1000 metrów kwadratowych. Ponadto sklep przy ulicy Żwirki i Wigury jest drugim w Polsce funkcjonującym w formacie Eurospar.

W nowych placówkach klienci mają do wyboru liczący ponad 30 tysięcy indeksów asortyment artykułów spożywczych, chemii, kosmetyków i artykułów gospodarstwa domowego oraz szeroki wachlarz produktów regionalnych.

Otwarcie sklepów w Limanowej to kolejny krok w realizacji priorytetu jakim jest intensywny rozwój sieci. Firma dąży do realizacji założenia, wg którego w 2015 roku logo Spar ma być obecne na 300 placówkach handlowych w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane