Spar: Szkolenia dla franczyzobiorców przekładają się na lepsze wyniki finansowe

Autor: www.dlahandlu.pl 5 grudnia 2011 12:27

Spar wykorzystując swoją i międzynarodową wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie rynkowe oferuje franczyzobiorcom szkolenia, które przekładają się na lepsze wyniki finansowe sklepów i większe zadowolenie klientów.

-  Pierwszy cykl obowiązkowych szkoleń przeprowadzamy jeszcze przed uruchomieniem sklepu. Uczymy na nich obowiązujących w firmie standardów, zaczynając do układania towarów na półkach, oznaczania promocji a kończąc na standardach obsługi klienta. Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, bo to od nich zależy powodzenie placówki. - mówi Beata Boguta odpowiedzialna za szkolenia w sieci Spar.

Szkolenia przeprowadzane przez sieć są darmowe, ale nie tylko to decyduje o tym, że cieszą się wśród franczyzobiorców dużym powodzeniem. Właściciele sklepów przyznają, że takie wsparcie centrali pozwala im lepiej i efektywniej prowadzić swoje placówki.

- Codziennie odbieram kilka telefonów z pytaniem o możliwość przeprowadzenia szkoleń. Część z nich franczyzobiorcy wybierają z przygotowanej przez nas listy, ale zdarza się, że proponują własne tematy. W takich wypadkach przygotowujemy indywidualne programy. W tej chwili najbardziej popularne są szkolenia z zarządzania personelem. Przeprowadzając szkolenia dla personelu staramy się też uwzględniać specyfikę różnych działów. Dlatego inaczej szkolimy kasjerki a inaczej osoby pracujące na przykład w dziale mięsnym czy owocowo - warzywnym. To podnosi ich efektywność - mówi Beata Boguta.

Spar stara się również, żeby szkolenia nie zakłócały normalnego funkcjonowania sklepów. Dlatego terminy wszystkich spotkań z pracownikami są ustalane indywidualnie. W tej chwili ze szkoleń organizowanych przez centralę sieci korzysta średnio 120 osób każdego miesiąca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,73

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane