PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spar uruchamia drugą placówkę na Pomorzu. W planach kolejne otwarcia

Autor: dlahandlu.pl 5 grudnia 2013 10:41

30 listopada sieć SPAR uruchomiła nowy sklep w Rumii, który jest drugą po sklepie w Wejherowie placówką SPAR otwartą na północy Polski. Franczyzobiorcą obu sklepów jest współpracująca z siecią SPAR spółka MAXTRADE.

Sklep w Rumii otwarto w specjalnie zaadaptowanym obiekcie zlokalizowanym przy głównej trasie łączącej Rumię z Trójmiastem. Sala sprzedaży ma powierzchnię 337 mkw. i magazynie zajmującym 100mkw. Placówka wyposażona jest w dwie kasy główne i jedną dodatkową na stanowisku monopolowym.

- Stawiamy na jakość, i mimo, że SPAR to stosunkowo nowa marka na Pomorzu, obserwujemy duże zainteresowanie ofertą sklepów wśród mieszkańców Trójmiasta. Będziemy starali się utrzymać i promować wizerunek SPAR jako silnej marki delikatesowej poprzez rozszerzanie asortymentu w poszczególnych kategoriach - mówi Leszek Nowakowski, członek zarządu MAXTRADE.

MAXTRADE już planuje kolejne otwarcia na Pomorzu. - W przyszłym roku planujemy uruchomić kolejną dużą placówkę, jednak na informowanie o szczegółach jeszcze przyjdzie czas - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • xyz 2013-12-05 11:06:14

    Kartuzy...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane